"День гніву" в Москві: міліція затримала близько 20 опозиціонерів

Силовики не дали опозиції провести на Тверській площі в Москві акцію "День гніву", спрямовану проти Юрія Лужкова. Близько 20 людей затримали.

У Москві міліція затримала понад 20 учасників несанкціонованої акції "День гніву", що вимагали відставки влади.

Попри заборону владу, на Тверській площі зібралися кілька сотень людей. За даними ЗМІ, правоохоронні органи заздалегідь направили на площу кілька десятків міліцейських автобусів. Міліціонери стояли таким чином, щоб до пам'ятника Юрію Долгорукому неможливо було пройти.

Після годинного протистояння акцію опозиції було розігнано. "З'явилися люди з помаранчевими іграшковими гучномовцями, почали викрикувати гасла, їх стали затримувати. Кілька людей відвели до автобусів", - розповіли очевидці.

За неофіційною інформацією, затримано близько 20 людей, серед яких і організатори акції Сергій Удальцов і Костянтин Косякін.

"Ціла юрба міліції набігла, повалила, схопила нас, тягли по асфальту, мене головою об машину вдарили. Нас привезли до відділення внутрішніх справ Тверське. Акція триває. (Мер Москви Юрій) Лужков ніяк не реагує на ту критику, що звучить на його адресу і продовжує беззаконня в Москві", - заявив Удальцов.

Головні гасла "Дня гніву" - "Москва - без Лужкова! Повернемо собі вибори!"

Опозиціонери вимагали відставки московського мера Юрія Лужкова, проведення дострокових виборів до міської думи та розширення прав органів місцевого самоврядування.

Тим часом у Санкт-Петербурзі "День гніву" пройшов без сутичок з міліцією і в рамках закону. В акції взяли участь близько півсотні людей, які вимагали відставки міської влади, перегляду містобудівної політики, а також соціалізації бюджетної сфери. Ніхто з учасників заходу затриманий не був.

Читайте також:

На НТВ терміново зняли фільм, що ганьбить Лужкова

У Росії за участь у мітингах пропонують саджати

Путін дотримав слова: російських опозиціонерів "отоварили дубиною" як ніколи

У Москві міліція розігнала учасників мітингу, які вимагали відставки Лужкова

Відео"День гніву" в Москві

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: