Оголошено конкурс на вакансію відьми. Зарплата - 80 тисяч доларів

Вимоги до майбутньої відьми: характерний сміх і відсутність алергії на котів.

Парк розваг Wookey Hole в графстві Сомерсет на південному заході Англії оголосив конкурс на вакансію відьми.

Вимоги до успішного кандидата максимально прості й зрозумілі: треба "жити в печері, вести себе як відьма і займатися чаклунством і чорною магією".

Також кандидатки повинні вміти "сміятися, як відьма" і не мати алергії на котів.

"Ми хотіли б, щоб успішний кандидат вжився в образ відьми і тим самим дозволив би відчути відвідувачам наших печер особливості життя в середні віки. Адже в ті часи багато старих жили в печерах в оточенні тварин, викликали різні епідемії і псували врожай", - розповів представник дирекції Wookey Hole.

Оголошення про вакансію були опубліковані в місцевих газетах, а також розміщені в центрах з працевлаштування. У співробітниці, яка раніше працювала відьмою, закінчився термін контракту.

В оголошенні йдеться, що кандидати, які сподіваються зробити цей "ключовий зліт в своїй кар'єрі", повинні з'явитися на співбесіду в "робочому одязі" і мати при собі "необхідні чаклунські атрибути".

При цьому, виходячи з вимог закону про гендерну рівність, в оголошенні про вакансію відьми не вказано, що успішний кандидат має обов'язково бути жінкою.

Парк розваг обіцяє новій чаклунці вельми солідну зарплату – 50 тисяч фунтів (близько 80 тисяч доларів) на рік. Співбесіди з кандидатами на вакансію відбудуться 28 липня в печерах Wookey Hole.

Читайте також:

"Найкращу роботу в світі" отримав британець

В Лондоні викопали "відьомську пляшку"

Саудівська Аравія оголосила війну магії та чаклунству

Американські військові візьмуть на озброєння робота-колібрі

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: