Депресію визнали найліпшими ліками від грипу

Дата публікації
Перегляди
2408
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Депресію визнали найліпшими ліками від грипу

Депресією можна лікувати грип. Ілюстрація / Фото: Global Look Press

Вчені знайшли позитивні сторони депресії - за її допомогою можна швидше вилікуватися від інфекційоного захворювання.

Дослідники з американських університетів Арізони та Еморі (штат Джорджія) дійшли висновку, що депресією можна "лікувати" різні інфекційні захворювання, навіть грип.

Вчені прийшли до такого висновку, коли вивчали статистику випадків захворювань на депресію по США.

Виявилося, що від депресії страждає кожен десятий дорослий американець. Тому, вчені припустили, що, можливо, цей недуг не випадково був "так глибоко вшитий в людський мозок".

Психіатри вважають, що це захворювання виникло як відповідь організму на періодичні атаки різними вірусами та інфекціями.

Читайте: Офісний планктон від депресії врятують гантелі

"Що потрібно робити, якщо ви захворіли, наприклад, грипом? Не виходити з дому, більше відпочивати і менше рухатися", - говорять науковці.

За їх словами, людина, яку "накрила" депресія, починає слідувати цим правилам автоматично. Вона не хоче нікого бачити, стає млявою, втрачає апетит.

Науковці зазначають, що для боротьби з інфекційним захворюванням така поведінка дуже до речі: організм спрямовує всі свої ресурси не на зовнішню активність, а на протистояння недузі.

Вчені також припускають, що такі "депресивні ліки" було особливо актуальні багато років тому, коли далеко не всі могли отримати доступ до необхідних ліків.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2408
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація