Кузбаська снігова людина завела твіттер

Дата публікації
Перегляди
2494
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Кузбаська снігова людина завела твіттер

Мікроблог "снігової людини" / Фото: Lenta.ru

В особистих даних йєті написав, що він проживає в Азаській печері. У мікроблозі він описує те, чим займається, що бачить навколо, а також скаржиться на туристів.

Кузбаська снігова людина, яка вже давно стала неофіційною пам'яткою регіону, завела власний акаунт на сервісі мікроблогів Twitter.

В особистих даних йєті написав, що він проживає в Азаській печері і назвав себе "сніговою людиною в повному розквіті сил". У першому пості йєті пообіцяв своїм читачам, що буде розповідати їм про "своє нехитре життя".

У мікроблозі йєті дійсно описує те, чим він займається, що бачить навколо, а також скаржиться на туристів.

"Знайшов у себе жмут сивого волосся. Це все екологія! Колись ягоду прямо з землі їв і здоровий був. А зараз все туристами загиджено. Тьху!", - пише "снігова людина".

Хто є реальним автором мікроблогу, поки не встановлено. У прес-службі мерії міста Таштагол, яке вважається батьківщиною кузбаського йєті заявили, що владі нічого не відомо про мікроблог снігової людини.

Жителі Кемерово неодноразово робили спроби відшукати снігову людину в тайзі. Губернатор області Аман Тулєєв навіть пообіцяв нагороду тому, хто зуміє знайти йєті. 11 листопада в регіоні відзначається свято, присвячене кузбаській сніговій людині.

Читайте також:

У Китаї спіймали снігову людину

Японські альпіністи знайшли сліди йєті

Труп снігової людини виявився гумовим

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2494
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація