Листоноша-алкоголік зібрав у себе вдома 31 тисячу посилок

Дата публікації
Перегляди
3858
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Листоноша-алкоголік зібрав у себе вдома 31 тисячу посилок

Ілюстрація / Фото: sensegadget.ru

43-річний службовець протягом трьох з половиною років манкірував своїми обов'язками, оскільки постійно знаходився в стані алкогольного сп'яніння і не міг розносити посилки адресатам.

Британський листоноша Стівен Тескер зібрав у себе вдома 31 тис. недоставлених посилок і листів. Як повідомляється, 43-річний службовець протягом трьох з половиною років манкірував своїми обов'язками, оскільки постійно знаходився в стані алкогольного сп'яніння і не міг розносити посилки адресатам.

Перед виходом на роботу о шостій годині ранку Тескер встиг випивати декілька пінт пива. В результаті він постійно перебував напідпитку і зібрав у себе вдома 16 тис. листів, які зберігав у сараї в пластикових мішках в надії, що колись усе-таки відправить їх за призначенням. Проте його надіям не судилося збутися.

Листоноша також привласнив близько 200 фунтів стерлінгів, які британці відправляли в листах та посилках.

Тескер пропрацював листоношею 12 років, але після численних скарг людей, посилки і листи яких пропадали без сліду, Королівська поштова служба почала перевірку щодо недбайливого службовця.

Чоловік був відсторонений від роботи. Невдовзі листоношу засудили до 8 місяців позбавлення волі з відстрочкою покарання на один рік, протягом якого він буде перебувати під наглядом поліції. Крім того, Тескер зобов'язаний пройти курс лікування від алкоголізму.

Слідчі також з'ясували можливу причину надмірної пристрасті чоловіка до алкоголю: виявилося, що йому доводилося піклуватися про дружину, яка страждає від церебрального паралічу та епілепсії, а також про доньку-інваліда.

Читайте також:

Листоноша-екстремал доправляє пошту через річку на тракторній камері

Листоноша на Сумщині погасила чужими пенсіями власні кредити

3-річному хлопчику встановили діагноз "алкоголізм"

Створено вакцину проти алкоголізму, яка викликає передчасне похмілля

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3858
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація