3-річному хлопчику встановили діагноз "алкоголізм"

3-річному хлопчику встановили діагноз "алкоголізм"

Дитячий алкоголізм все більше поширюється у світі

Наймолодшому алкоголіку Британії усього лише три роки. Дитина півроку вживала спиртне, яке знаходила у батьків.

У Великобританії трирічній дитині було встановлено діагноз "алкоголізм". Як стало відомо лікарям, хлопчик з Бірмінгема регулярно вживав алкоголь протягом шести місяців.

Через півроку дитина почала відчувати симптоми алкоголізму: тремтіння і сильні перепади настрою. Передбачається, що спиртне хлопчик знаходив у батьків.

Експерти назвали випадок "жахливим".

Минулого місяця 8-річна дівчинка з міста Данді в Шотландії була визнана наймолодшою ​​алкоголічкою. Вона допивала спиртне, яке вживали її батьки.

3-річний хлопчик став тринадцятою дитиною у Великобританії в період з 2008 по 2010 рік, якій було встановлено подібний діагноз. Ще 74 британця у віці від 13 до 16 років надійшли за цей період у відділення невідкладної допомоги з гострим алкогольним отруєнням.

Останніми роками середній вік алкоголіків постійно зменшується. За даними німецької преси, один з найбільших рівнів вживання спиртного серед підлітків зафіксовано в Україні: західні журналісти стверджують, що майже 100% українських школярів у віці від 14 до 16 років щодня вживають алкоголь і палять.

Читайте також:

Другокласники зайнялися оральним сексом на очах у вчителя

2-річний хлопчик, який викурював 40 сигарет на день, кинув палити

Створено вакцину проти алкоголізму, яка викликає передчасне похмілля

У Китаї трирічний хлопчик-гігант важить 60 кг

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Виховання дітей
Наступна публікація