Більше половини жінок готові обміняти секс на струнку фігуру

Більше половини жінок готові обміняти секс на струнку фігуру

Сексуальна задоволеність чи струнка фігура - вибір, який краще не робити

Більше половини американок готові цілий рік утримуватися від сексу, аби тільки схуднути. Психологи запевняють: секс лише сприяє тому, щоб відчувати себе привабливим.

Більше половини жінок готові рік жити без сексу, якщо вони натомість отримують струнку фігуру.

Згідно з опитуванням, проведеним американським журналом Fitness Magazine, 51% жінок відповіли "так" на запитання: "Чи відмовилися б ви на рік від любовних утіх, отримай ви натомість ідеальну фігуру?".

Але це ще не всі сюрпризи опитування, в якому взяли участь 2400 читачок журналу.

Так, для 65% жінок важливіший маленький розмір сукні, ніж стиль одягу, 39% вже приймали таблетки для схуднення, 22% намагаються регулярно займатися спортом, 20% займаються ним більше двох годин на день, 43% регулярно пропускають один із прийомів їжі заради збереження стрункості, 44% дотримувалися дієти на момент опитування, 30% зізналися, що сиділи на дієтах від знаменитостей, але повторювати не стали б, 25% видалили свої фотографії з Facebook, оскільки визнали, що здаються на них дуже товстими.

Водночас 49% опитаних жінок визнали, що секс для них важливіший за стрункість.

"Цей результат відображає те уявлення, яке нам, жінкам, вбивається зараз в голову", - прокоментувала результати опитування американський психолог-жінка.

"Нещодавно в іншому опитуванні 61% жінок визнали, що під час сексу вони незмінно думають про те, як виглядає їхнє тіло і наскільки добре вони виглядають. Ми фокусуємося тільки на своїй зовнішності і мислимо так, як наказують нам ЗМІ: наскільки стрункими ми повинні бути, який одяг носити, щоб виглядати якомога стрункішими. І це порочне коло", - стверджує вона.

На думку психологів, секс може сприяти тому, щоб відчувати себе більш привабливим і бажаним. Але якщо вам некомфортно у своєму тілі, то й займатися сексом вам не захочеться.

Читайте також:

Секрет довголіття: відмовитися від сексу і добре їсти

Дієтологи довели, що від пива не гладшають

Вчені: у красивих дівчат мало шансів на шлюб

Запах жіночих сліз відбиває у чоловіків сексуальне бажання

Повʼязані теми:

Стаття з добірки новин:
Схуднення та здорове харчування
Наступна публікація