У будинку Мадонни затримано злочинця

У будинку Мадонни затримано злочинця

Мадонна / Фото: AFP

Поки Мадонна перебуває у США, до її лондонського будинку вдерся злочинець, який хотів викрасти кілька особистих речей співачки.

Незважаючи на наявність дорогих систем забезпечення безпеки та систем відеоспостереження, в лондонський особняк поп-діви Мадонни було вчинено проникнення зі зломом. У будинку нікого не було, так як сама зірка і вся її родина, включаючи чотирьох дітей, перебувала в США у зв'язку зі смертю 99-річної бабусі Мадонни.

У суботу, о 5-30 ранку, на сигналізацію, що спрацювала в будинку співачки, який налічує 10 спалень, прибув наряд служителів порядку, яким вдалося затримати чоловіка, що проник в будинок через розбите вікно. У руках у нього були виявлені деякі особисті речі зірки, які чоловік мав намір забрати з будинку.

Затриманим чоловіком виявився 29-річний уродженець Польщі Гжегож Матлок, і сьогодні 14 березня він постане перед суддями у Вестмінстері, де йому буде пред'явлено звинувачення в проникнення на чужу приватну власність зі зломом.

Це вже не перший раз, коли в житло зірки відбувається проникнення. Попередній раз це було у вересні 2010 року, в квартиру Мадонни в Нью-Йорку вдерся відставний пожежний Роберт Лінхарт, закоханий в зірку шанувальник.

Читайте також:

Мадонна відкрила фітнес-центр "Hard Candy"

Мадонна та Лурдес обрали модель для своєї колекції

Мадонна зніметься в кіно із донькою Лурдес

Повʼязані теми:

Наступна публікація