"А.Р.М.І.Я" підкорила латиноамериканське Євробачення

Український гурт "А.Р.М.І.Я" побував на музичному фестивалі у Чилі, де отримав приз глядацьких симпатій.

Група "А.Р.М.І.Я" повернулася додому після участі у престижному міжнародному музичному конкурсі "Vina del Mar". За своїм масштабом та престижністю фестиваль вважається аналогом популярного європейського конкурсу "Євробачення".

Група повернулась на батьківщину з почесним призом глядацьких симпатій, отриманим з рук мера міста Вінья дель Мар. Приземлившись в Чилі солістки гурту відразу ж стали об'єктом уваги преси, особливо після того, як з призом у руках і в українських прапорах замість нижньої білизни стрибнули в басейн, слідуючи місцевій традиції.

"А.Р.М.І.Я" - перша група зі східної Європи, яку організатори запросили до участі в конкурсі. Представляла Україну "А.Р.М.І.Я" з піснею "Мы сделали это", яку виконала під супровід оркестру.

Представники ЗМІ прозвали дівчат "українською сенсацією" за їхній вокал і слов'янську красу. На червоній килимовій доріжці, присвяченій відкриттю фестивалю, співачки з'явилися в коричневих пончо з відкритими ніжками. Сотні фанатів, які зібралися подивитися на своїх кумирів, кричали: "Українки! Українки!".

"Ми не очікували такої уваги до нашої групи. Але чилійська публіка дуже привітна, всі знають слова нашої пісні і співають разом з нами", - кажуть дівчата.

Читайте також:

Під час сету "А.Р.М.І.Ї." танцював стриптизер в образі Гітлера

Учасниці "А.Р.М.І.Ї" оголились у душі

В "А.Р.М.І.Ї" нова учасниця - лесбійка Матильда

Повʼязані теми:

Наступна публікація