Мешканка Якутії зрушила 30-тонний теплохід волоссям

Мешканка Якутії зрушила 30-тонний теплохід волоссям

Мешканка Якутії Лариса Троєва

Мешканка Якутії своїм волоссям протягнула 5 метрів 30-тонний теплохід.

 Мешканка Якутії Лариса Троєва зрушила теплохід "Віктор Рукавишніков", прив'язавши до нього своє волосся, повідомляє "Інтерфакс" з посиланням на місцеве міністерство транспорту.

Жінка зуміла протягти 30-тонне судно на волоссі на відстань п'яти метрів. За словами співрозмовника агентства, "Віктор Рукавишников" став для Лариси тренувальним теплоходом - увечері в п'ятницю, 10 червня, вона має намір посунути інше, набагато важче судно. Мова йде про трьохпалубний пасажирський теплохід "Дем'ян Бєдний", маса якого становить близько десяти тисяч тонн. Судно вміщає 160 пасажирів.

Троєва має намір протягнути "Дем'яна Бєдного" на волоссі вздовж берега річки Лена. У тому випадку, якщо їй це вдасться, вона стане рекордсменкою, що зуміла зрушити з місця за допомогою волосся прогулянковий пасажирський теплохід.

Лариса Троева нерідко пересуває волоссям різноманітні важкі споруди. Так, в 2010 році на аеродромі в Егорьевське Московської області вона зрушила з місця літак ЯК-18Т (маса порожнього літака становить 1219 кілограмів) і вертоліт MD-500Е (672 кілограми).

Читайте також:

Нове і незвичне у Книзі рекордів Гіннеса 2011

Українець пішки пройшов тисячі кілометрів від Севастополя до Владивостока

Складено рейтинг людей з неймовірними здібностями

НАСА: середня температура Землі та океану побила всі рекорди

Повʼязані теми:

Наступна публікація