Міліція знайшла віслюка-парашутиста

Міліція знайшла віслюка-парашутиста

Віслюка-парашутиста знайшли

Російська міліція відшукала віслюка, який півгодини літав над Азовським морем на парашуті. Тварину, яка виявилася самицею,  запустили в небо рекламщики.

Співробітники міліції Краснодарського краю РФ відшукали віслюка, який пролетів півгодини під парашутом над морем і налякав відпочиваючих ревом на пляжі в селі Голубицьке Краснодарського краю Росії.

Тварина знаходиться в Темрюкському районі разом зі своїм господарем. У міліції також повідомили, що "літаючий" віслюк виявився ослицею.

Тварину вже оглянули ветеринари, які зробили висновок, що вона "клінічно здорова". Змогли міліціонери поговорити з господарем тварини чи ні, не уточнюється.

Історія з "літаючим" віслюком сталася на центральному пляжі в Голубицьку 15 липня. Як з'ясувалося, тварину в небо запустили власники пляжних атракціонів - відправивши осла політати на парашуті, вони хотіли привернути увагу відпочиваючих до своїх послуг. Віслюк літав над Азовським морем близько 30 хвилин і, за словами очевидців, весь час ревів.

Люди, які знаходилися на пляжі, не звернулися до органів правопорядку зі скаргою на організаторів рекламної акції з "літаючим" віслюком, і міліція дізналася про інцидент після того, як у замітка про нього з'явилася в місцевій газеті.

Коли співробітники правоохоронних органів почали проводити перевірку за фактом події, вони не змогли знайти ні віслюка, ні його господаря. Незабаром їм вдалося поговорити з власником водних атракціонів, які брали участь у запуску тварини в небо. Підприємець заявив міліціонерам, що покатати віслюка на парашуті попросив сам господар тварини.

У зв'язку з подією було піднято питання про порушення кримінальної справи за статтею "жорстоке поводження з тваринами". Максимальний термін покарання за цією статтею - два роки позбавлення волі.

Читайте також:

Віслюк-парашутист зник від слідчих

У Росії запустили в небо віслюка

66-річного пенсіонера засудили за секс з віслюком та конем

У Криму відкрили музей віслюка

Віслюк на парашуті

Віслюк на парашуті

Повʼязані теми:

Наступна публікація