Борис Моїсеєв поматюкався в прямому ефірі

Борис Моїсеєв поматюкався в прямому ефірі

Борис Моїсеєв

Російський співак Борис Моїсеєв так розійшовся під час прямого ефіру на радіо, що не зміг стриматись і дозволив собі нецензурні вислови.

Співак Борис Моїсеєв знову підтвердив статус скандальної зірки. У прямому ефірі російського радіо він дозволив собі нецензурні вирази.

Такою "мовою життя" артист відповідав на запитання відомої ведучої радіостанції Лєри Кудрявцевої. Співак так розійшовся, згадуючи роки в хореографічному училищі, що нормальні слова губилися на тлі великої кількості мату.

Як не намагалася Лєра захистити вуха слухачів від лайки Моїсеєва, зірка шоу-бізнесу вже не міг зупинитися. Розуміння до артиста прийшло вже після, як виявилося, прямого ефіру.

Борис думав, що радіопередача піде в записі, і всі його образливі вирази виріжуть. Але прямий ефір доніс до аудиторії кожне слово зірки. Моїсеєв публічно вибачився перед слухачами і перед Лєрою, на яку тепер чекає відверта розмова з керівництвом станції за даний інцидент. Не виключено, що Лєру можуть звільнити через нестриманого гостя.

До речі, американцям дозволили мат в прямому ефірі. Нещодавно апеляційний суд США скасував указ уряду, в якому заборонялося лихословити в ефірі.

Читайте також:

Борис Моїсеєв показав свою наречену Адель Тодд

Свідком на весіллі у Моїсеєва буде Валентин Юдашкін

Борис Моїсеєв відсвяткує власне весілля у Росії

Повʼязані теми:

Наступна публікація