Борис Моїсеєв показав свою наречену Адель Тодд

Борис Моїсеєв представив журналістам свою наречену. Адель вважає, що секс - не головне в їхньому майбутньому сімейному житті.

Ще наприкінці минулого року Борис Моїсеєв ошелешив шанувальників своєї творчості несподіваним визнанням: він заявив, що одружується.

Відомому своєю нетрадиційною орієнтацією співакові не дуже-то повірили - незважаючи на те, що він наполягав: мою наречену звуть Адель, і у нас все серйозно. І ось, нарешті, в день святого Валентина обраниця епатажної зірки прилетіла до Москви, де співак офіційно представив її журналістам.

Адель Тодд живе в Маямі, де у неї свій ювелірний бізнес. Як розповідає співак, їхнє знайомство відбулося дуже давно - ще 15 років тому. І за цей час їхні стосунки переросли в щось більше, ніж просто дружба.

"Наші стосунки - це дуже щира історія, в якій ми дійсно близькі один одному і довіряємо все те, що є в нашому житті", - каже Борис Моїсеєв.

А його майбутня дружина Адель Тодд додає:
"Секс у нашому випадку - це не та козирна карта, яка вирішує все. Ми розуміємо і відчуваємо один одного настільки добре, що відчуваємо себе сім'єю вже кілька останніх років. І чому б нам не узаконити наші стосунки? Я Борису запропонувала це зробити ще в січні, коли ми були в Маямі на весілля племінниці Ігоря Крутого. Сім'я народжується не тільки через велику пристрасть. Союз, заснований в першу чергу на взаємній повазі - найміцніший. Я просто хочу на старості років бути поруч з цією людиною, справжнім другом. Ми не говоримо про секс, тому що прекрасно розуміємо, що Боря ... неординарна людина. Мої діти його обожнюють, і я б ніколи не пішла на цей крок всупереч їхнім думкам". 

Адель - вже тричі бабуся: у неї троє онуків. Свого часу вона виїхала з Ленінграда в США, коли її діти були ще зовсім маленькими. Дата весілля Моїсеєва та його обраниці офіційно не відома досі. Хоча джерела близькі до оточення співака підтверджують, що вона відбудеться не раніше червня 2010 року, під час запланованої відпустки артиста. Сам Борис раніше у своїх інтерв'ю зізнавався, що не має наміру влаштовувати з весілля показові церемонії і думає про тихе свято для кола найближчих друзів. А на запитання, навіщо йому потрібен офіційний штамп у паспорті, якщо вони з Адель і так 15 років живуть душа в душу, співак відповідає:

"Моє весілля буде мати для мене позитивний ефект. Додасть мені вагу в суспільстві. Я хочу, щоб від мене так не шарахалися, як це було раніше. Я дозрів до цього весілля і зроблю все, щоб воно відбулося".

Читайте також:

Свідком на весіллі у Моїсеєва буде Валентин Юдашкін

Борис Моісеєв одружується з американкою

Борис Моїсеєв відсвяткує власне весілля у Росії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: