Свідком на весіллі у Моїсеєва буде Валентин Юдашкін

Борис Моїсеєв, який готується до одруження зі своєю подругою Адель, розповів про їхнє знайомство, яке відбулось 15 років тому.

Борис Моїсеєв та Валентин Юдашкін
dni.ru
Співак Борис Моїсеєв довгі роки виступав в образі чоловіка нетрадиційної орієнтації, тому новина про його майбутнє одруження на американці Адель викликала чимало розмов і пересудів.

Бориса Моїсеєва така реакція громадськості на його заяви про майбутнє весілля ображає.

"Ну, врешті-решт, хтось одружується, хтось розлучається, але немає жодної людини, яка не хотіла б стабільних, нормальних стосунків. Чому ви мені в цьому відмовляєте? Чому мої слова про те, що в моїх стосунках з жінкою скоро відбудуться кардинальні зміни, викликають бурю емоцій? - поскаржився співак в одному з останніх інтерв'ю. - Чому ви весь час змушуєте мене виправдовуватися? Хіба я не гідний свого маленького шматочка щастя?"

Близькі люди артиста запевняють, що новина про весілля - це не піар-хід. Моїсеєв, у свою чергу, розповідає все нові і нові подробиці про свою обраницю. Їхнє знайомство відбулося 15 років тому, в той період, коли Адель Михалюк приїхала до Росії налагоджувати свій бізнес.

"Вона товаришувала з Валентином Юдашкіним. Одного разу ми опинилися у спільній компанії. У неї, до речі, приятельські стосунки з багатьма моїми друзями. Ми тоді багато спілкувалися, і потім якось все само собою склалося. Їй подобається моя творчість, вона поважає мою історію", - пояснив Борис Моїсеєв.

Кажуть, що свідком Моїсеєва на весіллі стане Валентин Юдашкін - людина, завдяки якій і відбулося знайомство артиста з Адель.

Читайте також:

Борис Моїсеєв відсвяткує власне весілля у Росії

Борис Моісеєв одружується з американкою

Борис Моїсеєв "налажав" з фанерою під час виступу в Ялті

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: