У США надійшла в продаж лялька Анни Чапман

У США надійшла в продаж лялька Анни Чапман

У США надійшла в продаж лялька Анни Чапман

В Америці випустили два варіанти ляльок Анни Чапман: "хижачка" - Анна з револьвером у руках, одягнена в білий топ і сині джинси, а також "Шпигунка, яку я міг би любити".

У США в продаж надійшли ляльки, що зображують героїню російсько-американського "шпигунського" скандалу Анну Чапман, повідомляє MSNBC. Ідея створити лялькову версію рудоволосої росіянки прийшла в голову представникам компанії Herobuilders, що спеціалізується на виробництві іграшкових фігурок політиків і героїв фільмів.

Лялькова Чапман випущена в двох варіантах: "хижачка" - Анна з револьвером у руках, одягнена в білий топ і сині джинси, а також "Шпигунка, яку я міг би любити" - "російська розвідниця" топлес (на ній тільки картата спідниця і білі гольфи). Вартість ляльки становить 29 доларів і 95 центів. Замовити "хижачку" і "Шпигунку, яку я міг би любити" можна в режимі онлайн на офіційному сайті Herobuilders.

Серед ляльок, випущених Herobuilders, - іграшкові екс-губернатор Іллінойсу Род Благоєвич, найбільший фінансовий шахрай в історії США Бернард Мейдофф, колишній кандидат у віце-президенти США Сара Пейлін, а також Мішель і Барак Обама та інші знаменитості.

Ганна Чапман - одна з десяти "шпигунів", спійманих у США наприкінці червня. У липні росіянку разом з іншими затриманими депортували до Росії в обмін на чотирьох чоловік, яких у РФ звинувачували в шпигунстві на користь США і Великобританії.

З моменту початку "шпигунського" скандалу Ганна Чапман стала вельми популярною персоною. У рідному для неї Волгограді "розвідницю" запропонували зробити почесною громадянкою міста, а також написали про неї пісню. Нещодавно в пресі з'явилися відомості про те, що Чапман запропонували знятися для Playboy, а також зіграти в порнографічному фільмі студії Vivid Entertainment.

Читайте також:

Російська шпигунка Чапман уцінила свою історію у 10 разів

Російська шпигунка Анна Чапман продасть свою історію ЗМІ за 250 тис. доларів

США втратили єдиного цінного агента з російської шпигунської мережі

Повʼязані теми:

Наступна публікація