Російська шпигунка Анна Чапман продасть свою історію ЗМІ за 250 тис. доларів

Фігурантка шпигунського скандалу між Росією та США Анна Чапман збирається заробити на своїй історії, бо це єдине джерело доходів, яке в неї нині залишилося.

Вислана зі США у зв'язку з викриттям мережі шпигунів з Росії Анна Чапман (у дівоцтві Кущенко) веде таємні переговори зі ЗМІ про продаж за 250 тис. доларів історій своїх шпигунських пригод.

За деякими даними, 28-річна шпигунка, прозвана в пресі за свою привабливу зовнішність "агентом 90-60-90", вимагає, щоб ці гроші були покладені на рахунок у швейцарському банку її друга, який проживає в Лондоні.

Таким чином Чапман сподівається обійти накладену судом США заборону на отримання прибутку від історії її шпигунської діяльності, пише The New York Post. Як сказав один з людей, близьких Чапман, після скандалу вона втратила джерело доходу. Дівчина змушена була залишити свій бізнес, пов'язаний з угодами з нерухомістю. Їй також більше не буде платити гроші російський уряд. Офіційних даних про гонорари шпигунів немає, проте, за інформацією міністра юстиції США Еріка Холдера, розвідники, і в тому числі Чапман, отримували від влади РФ сотні тисяч доларів.

За словами джерела в оточенні Чапман, продаж її історії ЗМІ буде кращим способом заробити гроші в найближчому майбутньому. Так, Анна зможе продати не тільки права на випуск книги, присвяченої шпигунського скандалу, але й на екранізацію своєї історії Голівудом. За даними джерела, крім того, рудоволосій красуні вже також запропонували позувати для Playboy.

Адвокат Анни Чапман Роберт Баум зізнався в інтерв'ю журналу Newsweek, що вона збирається оприлюднити свою історію, тому що поки це може стати єдиним доступним їй джерелом доходу. Як зазначив адвокат, згідно з умовами досягнутої в американському суді домовленості, Чапман не заборонено розповідати історію своєї шпигунської діяльності, їй тільки не можна заробляти на ній.

Як додав Баум, тепер, коли Анна повернулася до Росії, є очевидні проблеми з законністю вимоги, висунутою американським судом.

Видання The Boston Globe, опитавши майстрів американського літературного цеху, які пишуть шпигунські романи, прийшло до висновку, що вони не надто надихаються історією діяльності десяти висланих з США агентів. Адже головними лейтмотивами їх шпигунської діяльності можна вважати незграбність і лінь, відзначає письменниця Гей Ліндсі, а це поганий матеріал для шпигунської історії. Хоча якщо з'ясується, що агенти служили прикриттям для більш могутньою і ефективної шпигунської мережі, історія може лягти в основу захоплюючого роману.

Як, у свою чергу, з іронією зазначив письменник Алекс Беренсон, за десятибальною шкалою роботу шпигунів можна оцінити на нуль. Незважаючи на це, Беренсон визнає, що у скандалі все ж таки є певний літературний потенціал, так як в історії роботи в США і впіймання агентів є безліч комічних елементів.

Ще одному романістові Пітеру Стейнер найцікавішою здається думка про те, що діти шпигунів навіть не підозрювали, чим займаються їхні батьки. Як вважає письменник, можна було б розповісти історію такої дитини, який, будучи вивезеним в РФ, вирішує помститися обдурили його батьків на ниві шпигунства на користь США.

Чапман була арештована за співпрацю з СЗР РФ наприкінці червня у США. У липні її та 9 інших "агентів" вислали до Росії, обмінявши на чотирьох людей, засуджених в РФ за шпигунство на користь США і Великобританії. 13 липня стало відомо, що Чапман позбавили британського підданства.

Читайте також:

США втратили єдиного цінного агента з російської шпигунської мережі

Російська "Мата Харі" Чапман спокусила американського мільйонера

Джолі хоче зустрітися з фігуранткою шпигунського скандалу

Російську шпигунку Чапман висунули в почесні громадяни Волгограда

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: