Начальники більше цінують брюнеток, ніж блондинок

Начальники більше цінують брюнеток, ніж блондинок

Ілюстрація

На думку 31% чоловіків-керівників, брюнетки справляються зі своїми професійними обов'язками краще, ніж їх колеги-жінки з іншим кольором волосся.

Власниці темного волосся - більш ефективні та перспективні співробітники, ніж блондинки, - у цьому впевнений майже кожен третій чоловік-керівник.

Такі результати опитування, проведеного дослідницьким центром рекрутингового порталу.

На думку 31% чоловіків-керівників, брюнетки справляються зі своїми професійними обов'язками краще, ніж їхні колеги-жінки з іншим кольором волосся. У свою чергу 9% чоловіків-начальників впевнені в особливій працездатності рудих, і тільки 7% керівників вважають, що краще за інших співробітниць працюють блондинки, пише Ліга.

І все ж великій частині чоловіків-керівників (53%) важко було відповісти: "У різних відділах моєї компанії працюють жінки з різним кольором волосся, і всі працюють на совість", "Не від кольору волосся залежить працездатність..."

Як виявилося, переважають брюнетки і серед дам, що займають керівні посади. Про те, що ними керує брюнетка, повідомляє 41% працюючих, що мають начальника-жінку. "Натуральний колір - темно-русявий, але фарбується в темні кольори з відтінком шоколаду, каштана ...";" Начальниця - брюнетка, дама дуже ефектна. До підлеглих строга, але справедлива! " - коментують вони.

За словами третини респондентів (33%), їхня начальниця - блондинка. Судячи з коментарів, деякі підлеглі не проти пожартувати над своїм білявим начальством: "Світла голова! Але це виключно про колір волосся!", - зазначають вони.

Під керівництвом начальниць з іншим кольором волосся працюють 12% учасників опитування: "Світло-русявого"; "Вона шатенка", - розповідають респонденти.

Ще 7% опитаних вагалися з відповіддю: "Начебто каштанові"; "Та хіба зараз визначиш? Вони всі фарбовані!".

Читайте також:

Китайських в'язнів змушували грати в World of Warcraft

Жінка з харчовою алергією протягом 12 років їсть тільки рис

У Новій Зеландії вперше з'явилося рідкісне пташеня ківі білого кольору

Повʼязані теми:

Наступна публікація