Народжений без мозку хлопчик "натренував" його

Народжений без мозку хлопчик "натренував" його

Батьки відмовились перервати вагітність та роками займаються із сином.

Хлопчик, який народився з двома відсотками мозку, майже повністю зміг відновити розмір органа після років тренувань. Про це повідомляє видання The Sun.

Лікарі радили його матері, жительці Великої Британії Шеллі Волл, перервати вагітність через стан плоду. Медики попереджали її та батька дитини Роба, що у немовляти розщеплення хребта, за якого шансів на виживання практично немає.

Проте, подружня пара, у якої вже було двоє дітей, вирішила народжувати. "Думаю, молоді пари, яким пропонують такий варіант, піддаються вмовлянням лікарів. Ми вже у віці і намагалися мислити позитивно, тому дали Ною можливість народитися", - розповіла жінка.

Після народження хлопчика лікарі повідомили, що він не зможе бачити, чути, говорити та їсти, але батьки повезли немовля в радикальний центр тренування мозку, розташований в Австралії.

Там Ной навчився сидіти без сторонньої допомоги і навіть пробував займатися серфінгом. Після багатогодинних занять із фахівцями мозок Ноя до трьох років збільшився до 80 відсотків. Зараз йому шість років, він хоче навчитися повноцінно ходити, продовжити займатися серфінгом і одного разу стати на лижі.

Нагадаємо, 28 січня повідомлялося, що через унікальну генетичну хворобу нирка 10-річного Хеміша Робінсона з Великої Британії розташувалася у його стегні.

Відео Вченим вдалося відновити мозок померлої свині

Мозок насичують киснем тисячі, якщо не мільйони дрібних кровоносних судин. Вченим довелося попрацювати, під`єднуючи їх до штучного кровопостачання. Вони розробили систему ємностей та судин, які розносили спеціальну насичену киснем рідину в різні відділи мозку. Результат позитивний - мозок жив протягом 35 хвилин. 

Вченим вдалося відновити мозок померлої свині

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів