Одеська "Барбі" стане лялькою-вбивцею у фільмі жахів

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Українська інтернет-зірка вирушила до Сполучених Штатів. 

Одеська модель із зовнішністю ляльки Валерія Лук'янова  взялась за кіно - вона зіграє у фільмі жахів. Про це йдеться у сюжеті "Сніданку з 1+1".  

Українка  готується до свого дебюту у повнометражному кіно. Вона приїхала до Лос-Анджелеса на зйомки фільму жахів "The doll" режисера Сюзанни О'браян. Вона зіграє роль жорстокої ляльки- вбивці.

Американські журналісти швидко перехопили інтернет-зірку і запросили на інтерв'ю. Звісно, найбільше їх цікавила незвичайна зовнішність дівчини. Одеситка зізналась, що витрачає на макіяж і зачіску півтори години щодня.

"Якщо ти не приведеш себе до ладу, ти весь день можеш пролежати в ліжку і нічого не робити. Тому з самого ранку найкраще нафарбуватися, виглядати шикарно, і тоді більше енергії займатися активною діяльністю протягом дня", - пояснила українська Барбі.

Зовнішній вигляд – культ дівчини, утім їй дуже не подобається сформований у суспільстві образ розмальованої ляльки.  Вона стверджує, що така зовнішність допомагає відобразити творчий внутрішній світ.

"Моя зовнішність – це тільки побічний ефект мого внутрішнього світу. Оскільки я письменник, музикант, діджей. І також веду семінари на духовні теми", - додала Лук'янова.

Вона засуджує людей, які оцінюють інших тільки за зовнішнім виглядом і не намагаються дізнатися якою є людина насправді.

Нагадаємо, раніше одеситка Валерія Лук'янова зізналася, що таки робила пластичну операцію"Я зробила груди, щоб це виглядало гармонійно", - пояснювала вона. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції