Пишногруда стриптизерка влаштувала гаряче шоу прямо у вагоні метро (відео)

Розкута дівчина навіть не посоромилася роздягатися перед маленькими дітьми.

Луна Белла станцювала стриптиз у вагоні метро. Скріншот з відео

Луна Белла станцювала стриптиз у вагоні метро. Скріншот з відео / © YouTube

Мексиканська стриптизерка Луна Белла влаштувала гаряче шоу у вагоні метро у одному з найбільших міст країни - Монтерреї.

Дівчина, одягнена у спортивний костюм, приголомшила нічого не підозрюючих пасажирів, коли, сидячи на своєму місці, почала знімати штани.

Після цього танцівниця негайно приступила до свого спокусливого перфоменсу, скориставшись поручнем в якості жердини.

Красуня безсоромно зривала з себе черговий предмет одягу під захопленими поглядами своєї публіки, багато хто з людей записували все, що діялося, на відео.

Оголені танці тривали близько чотирьох хвилин, поки до Белли не підійшов один з небагатьох незадоволених пасажирів і попросив прикритися, оскільки у вагоні були присутні діти.

Стриптизерка, яка не забарилася викласти в мережу зйомку своїх витівок, стверджує, що зважилася на це лише для того, щоб продемонструвати відсутність роботи служби безпеки у транспорті.

Зухвала дівчина, яка постійно виступає в стриптиз-клубі під назвою "Чоловіки в шоколаді", вже прославилася минулого лютого, влаштувавши аналогічне шоу в одному з провідних університетів Мексики.

Коментарі
Сортувати:

Наступна публікація

Я дозволяю TSN.UA використовувати файли cookie