Помираючий пес самостійно викликав собі допомогу

Дата публікації
Перегляди
3422
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Помираючий пес самостійно викликав собі допомогу

Пес Джордж викликав собі рятувальників / Фото: thesun.co.uk

Собаці, яка задихалася від телефонного дроту, пощастило набрати номер екстреної служби 999.

У Великобританії пес породи бассет-хаунд, який ледь не задушив себе телефонним дротом, зумів самостійно викликати допомогу.

Тварина випадково набрала лапою номер екстреної служби 999, і коли оператор почув важке дихання того, хто телефонував, він вирішив відправити до нього поліцію.

Коли на місце приїхали співробітники правоохоронних органів (адресу встановили за телефонним номером, з якого зателефонував пес Джордж), двері будинку, звідки надійшов дзвінок, ніхто не відкрив. Коли поліцейські вже зібралися виламати двері, до них вийшов сусід господарів будинку і передав запасний комплект ключів.

Поліцейські разом з сусідом господарів увійшли до приміщення і стали оглядати кімнати. Пса з обмотаним навколо шиї телефонним проводом у вітальні виявив сусід господарів, Пол Уокер. Він допоміг Джорджу звільнитися, розірвавши провід. "Він був шокований і не міг звільнитися самостійно", - зазначив Уокер.

Коли господарі Джорджа, студентка Лідія та її батько Стів Браун повернулися додому, вони дізналися про те, що трапилося зі слів сусіда. За словами Лідії, Джорджу пощастило, що він зумів набрати номер служби порятунку і тому залишився живий. "Взагалі-то він не дуже розумний. Він тупуватий і млявий і любить жувати шкарпетки", - розповіла господиня бассет-хаунда.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
3422
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація