Рок-фанатка народила сина під час "британського Вудстоку"

Рок-фанатка народила сина під час "британського Вудстоку"

Фестиваль "Гластонбері" / Фото: Daily Mail

У 30-річної британки почалися перейми під час знаменитого фестивалю Гластонбері. Після пологів вона разом з новонародженим повернулася слухати музику.

Мешканка Великобританії Вікторія Іремонгер народила під час знаменитого рок-фестивалю в британському місті Гластонбері, який ще називають "британським Вудстоком".

Наступного дня після пологів вона просто з лікарні повернулася на музичний захід разом із новонародженим сином.

У Вікторії, яка вперше готувалася стати матір'ю у віці 30 років, почалися перейми після приїзду на фестиваль. Британка звернулася за допомогою до лікарів, які чергували на концерті. Медики виявили, що у жінки відійшли води і вона готова народжувати.

Вікторію доставили до лікарні, де на ранок вона народила здорового хлопчика. Наступного дня жінка повернулася на фестиваль. Разом з чоловіком і новонародженим сином вона залишалася на концерті в Гластонбері аж до його закінчення 27 червня.

Зазначимо, що сильні емоції здатні спровокувати передчасні пологи, оскільки вони викликають скорочення м'язів. Так, в квітні у Москві жінка народила за переглядом комедії. Хоча час пологів ще не підійшов, фільм виявився таким смішним, що, за словами самої жінки, вона "через півгодини після початку зрозуміла, що ось-ось народить". Коли в неї почалися перейми, переляканий чоловік посадив жінку в машину і повіз її до пологового будинку. Але через затори вона народила просто в машині.

Читайте також:

29-річна італійка стала наймолодшою бабусею Європи

Жінка дізналася про вагітність за три години до пологів

За переглядом комедії жінка від сміху народила дитину

Жінка завагітніла завдяки "Віагрі"

Рок-фестиваль в британському місті Гластонбері

Рок-фестиваль в британському місті Гластонбері
Наступна публікація