Подругу Софії Ротару посадили на шість років за шахрайство

Дата публікації
Перегляди
2665
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Подругу Софії Ротару посадили на шість років за шахрайство

Фото: УНІАН

Ольгу Коняхіну, яка була подругою та концертним директором Софії Ротару засудили за шахрайство та обман.

До шести років позбавлення волі засуджена концертний директор Софії Ротару Ольга Коняхіна. Преображенський суд Москви визнав її винною в шахрайстві. Сума збитку, нанесеного співачці, становить сім мільйонів рублів.

Коняхіна займалася організацією концертів Ротару з 1998 по 2008 роки. Коли стало відомо про причетність Коняхіної до розкрадань, співачка її звільнила і звернулася до правоохоронних органів.

У ході розслідування було встановлено десять епізодів злочину. За версією слідства, Коняхіна брала передоплату за виступи в розмірі приблизно 50 відсотків від суми гонорару Ротару, однак не повідомляла про заплановані концерти співачку і не повертала гроші місцевим промоутерам.

Було встановлено, що таким чином у жовтні 2007 року Коняхіна приховала від Ротару сім мільйонів рублів. Сама підсудна стверджує, що її обмовили. За її словами, частина грошей, в розкраданні яких її звинувачують, вона брала в борг, деякі епізоди злочину вона заперечує.

Загальна сума збитку, нанесеного промоутерам, становить 500 тисяч євро (близько 19 мільйонів рублів). Сама Коняхіна заперечує, що дурила промоутерів. За її словами, вона позичала гроші на особисті потреби і обіцяла в майбутньому організувати гастролі Ротару.

Коняхіна також пояснювала пропажу семи мільйонів рублів, які фігурували в матеріалах справи, стрибками курсу долара під час загострення глобальної фінансової кризи.

Читайте також:

Подруга обікрала Ротару на 500 тисяч євро

Лікарі заборонили Софії Ротару робити пластичні операції

Софія Ротару заспіває із онуком

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2665
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація