Софія Ротару ігнорує судову повістку

Співачка Софія Ротару не прийде на судове засідання, під час якого розглядатиметься справа її колишнього концертного директора, яка обікрала співачку.

Софія Ротару викликана в суд: відновлені слухання у справі про скандал співачки з її колишнім менеджером Ольгою Коняхіною.

61-річна артистка, яка отримала офіційну повістку на 13 квітня, на чергове засідання не з'явиться - вона не має наміру скасовувати планове обстеження в Німеччині.
Колишній концертний директор Ротару Ольга Коняхіна, обвинувачена у шахрайстві в особливо великих розмірах, навпаки, підтвердила свою присутність у суді в наступний вівторок.

"Софія Михайлівна зараз у Німеччині, - розповів директор співачки. - Вона повернеться тільки 2 травня.

Коняхіна майже 10 років була концертним директором Ротару. Вона вела переговори з приводу всіх фінансових справ Софії Михайлівни. Їй же був виданий завдаток за тур по Сибіру, в який входили понад 10 міст. Але після туру з'ясувалося, що частина завдатку за виступи, в розмірі понад 500 000 євро, кудись зникла.

Про пропажу грошей Коняхіна вирішила повідомити Софії Михайлівні на концерті Миколи Баскова - очевидно розраховуючи, що святкова обстановка врятує її від зайвих розпитувань співачки. Вона повідала Ротару жалісливу історію, як стала жертвою шахраїв. Але Алла Пугачова, яка була присутня на концерті, при всіх викрила шахрайку, сказавши, що особисто бачила, як Коняхіна прокручувала великі суми грошей в казино.

Читайте також:

Подруга обікрала Ротару на 500 тисяч євро

Софія Ротару розказала, як сидить на дієті та відпочиває на Мальдівах

Софія Ротару заспіває із онуком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: