За переглядом комедії жінка від сміху народила дитину

У Москві жінка на останньому місяці вагітності за переглядом комедії так сміялася, що в неї почалися перейми прямо в кінотеатрі. Новонароджену дівчинку назвали на честь героїні фільму.

У Москві жінка почала народжувати прямо в кінотеатрі за переглядом комедії.

Москвичка Ліда, перебуваючи на дев'ятому місяці вагітності, разом з чоловіком Андрієм спокійно пішла до кінотеатру ввечері, не передбачаючи, чим завершиться цей похід.

"Це не перша моя вагітність. За всіма ознаками було зрозуміло, що народжувати мені ще не скоро. Але фільм виявився таким смішним, що через півгодини після початку я зрозуміла, що ось-ось народжу!", - розповіла матір.

Додивитися комедію подружжю так і не вдалося. У Ліди почалися перейми. Переляканий до смерті чоловік посадив жінку в машину і повіз її до пологового будинку. Але через столичні пробки Лідія народила прямо в машині. У лікарню подружжя приїхало вже з немовлям на руках.

"Все пройшло добре, - радіє мати. - Дочка народилася здоровенька: 3450 грамів і 51 сантиметр. Ось тільки ми тепер за нашого тата переживаємо - він після такого стресу досі не може відійти".

Щасливі батьки назвали дівчинку Асель - на честь головної героїні комедії "Іронія кохання", яку вони дивилися в той вечір.

Лікарі кажуть, що народити від сміху цілком можливо. За словами акушера-гінеколога Рафаеля Пілачаі,починаючи з 7-місяця вагітності, збільшується ризик передчасних пологів.

Сильні емоції - страх або сміх - викликають скорочення м'язів. Тому жінкам на пізніх термінах потрібно берегти себе: не піддаватися сильним емоціям, намагатися надовго не виходити з дому.

Читайте також:

Вчені встановили вік, коли приходить мудрість

Пацієнт грав на скрипці під час операції на його мозку

Москвич покусав даішника під час здачі іспитів на права

Жіночі груди ростуть від лаку для нігтів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: