На Тернопільщині відкрили школу магії

На Тернопільщині відкрили школу магії

На Тернопільщині відкрили школу магії

В академії магії навчають, як зробити власне життя щасливим. За словами викладачів, діти тут почуваються Гаррі Поттерами.

На Тернопільщині відкрили школу магії, в якій рідновіри, прихильники дохристиянських традицій, навчають своїх дітей, вивчаючи такі предмети як травознавство, медитація із вогнем, спілкування з рослинами, володіння власною енергією.

Вчителі - психологи та екстрасенси кажуть, що у такий незвичний спосіб готують дітей до дорослого життя. Діти навчаються тричі на рік, по 10 днів, у час традиційних шкільних канікул.

"В академії ВІДА навчають, як зробити власне життя щасливим. Тут діти почуваються Гаррі Поттерами у школі магії. Уроки тут тривають від тридцяти хвилин до двох годин. Для початку усіх навчають робити магічну свічку", - розповідають викладачі.

Дівчат тут навчають вишивати свою долю, але правильно. Кажуть, щоб жодного вузлика не було і хрестики лягали неперервно.

"За віруванням наших предків гудзи - це є переривання енергії. А ми знаємо, що в Всесвіті є все гармонійне. тому ніяких переривань, перешкод не має бути", - розповіла рідновір-викладач академії магії.

У школі пояснюють, магія – це не вміння махати чарівною паличкою, а мистецтво створити навколо себе світ щастя і любові. А для цього треба думати про хороше. В академії навіть шкільну форму запровадили з магічними знаками.

Утім, окрім магічного захисту, дітей навчають ще й бойового мистецтва.

В академії ВІДА навчається малеча із трьох слов’янських країн – України, Росії та Білорусі. Вчителі переконують - упродовж п’яти років дітей навчать, як стати щасливими дорослими.

Читайте також:

Румунські відьми прокляли уряд, який зобов'язав їх платити податок

Через холеру на Гаїті почалося полювання на відьом

Саудівська Аравія оголосила війну магії та чаклунству

На Тернопіллі відкрили школу магії

На Тернопіллі відкрили школу магії

Повʼязані теми:

Наступна публікація