Факультет турецького університету розігнали через порнографічну дипломну роботу

Факультет турецького університету розігнали через порнографічну дипломну роботу

Ілюстрація

Ідеею дипломної роботи було зняти порнографічний фільм, а потім "викрити" постановочні сексуальні сцени в ньому, наголосивши на їх ненатуральності.

 Троє викладачів престижного турецького університету Istanbul Bilgi University були звільнені після того, як студент факультету засобів масової інформації Деніз Езгюн спробував здати в якості дипломної роботи порнофільм.

Адміністрація університету також прийняла рішення тимчасово закрити весь факультет ЗМІ, на якому знаходиться кафедра кінематографії. Поліція почала розслідування з приводу інциденту.

Ідеею дипломної роботи Езгюна було зняти порнографічний фільм, а потім "викрити" постановочні сексуальні сцени в ньому, наголосивши на їх ненатуральності.

Викладачі, які курирували роботу, схвалили її чорновий варіант, однак попросили внести в диплом більше інтелектуальної складової. Студент, по всій видимості, із завданням не впорався, так як фінальний варіант диплома був забракований кафедрою.

На цьому інцидент міг би бути вичерпаним, однак Езгюн розповів про свій проект журналісту місцевої газети, публікація в якій і викликала скандал.

Батьки учнів закладу  зажадали розібратися, що відбувається в університеті. У результаті автор фільму і його напарниця, колишня студентка Bilgi, змушені були сховатися, щоб уникнути арешту.

Приватний університет Istanbul Bilgi University має репутацію ліберального навчального закладу. Він став одним з перших, де студенткам було дозволено не закривати обличчя всупереч мусульманської традиції.

Читайте також:

Скандал у ВМС США: моряки авіаносця знімали гей-порно

У Японії розкритикували аніме за порнографію і заборонили

У Ліндсей Лохан відібрали роль порнозірки

Повʼязані теми:

Наступна публікація