Складено рейтинг найбезглуздіших сексуальних досліджень

Вчені потратили багато грошей і цілі десятиріччя, щоб дослідити очевидні речі, наприклад те, чому люди займаються сексом.

Авторитетне видання FOX News склало рейтинг найбезглуздіших досліджень на тему сексу. Ось що у нього вийшло.

1 місце: Техаський університет проводив опитування, чому люди займаються сексом. І отримав від респондентів (студентів коледжів), природно, такі відповіді: для того, щоб отримати фізичне задоволення, з-за привабливості партнера, або просто тому, що секс - це добре. Мабуть, єдиним трагічним моментом є той факт, що Техаський університет витратив 5 років і гроші з власних фондів, щоб почути до смішного звичайні причини для занять сексом.

2 місце: Психолог Джон Готтман 30 років витрачав гроші на серйозну роботу з вивчення взаємин у парі і з'ясував, що жінки швидше за все збуджуються від оральних ласк. Однак, практично кожна жінка може підтвердити це і без втручання фахівців.

3 місце: Сни "пов'язані з сексуальною діяльністю" - дослідження під таким заголовком розглядалося на щорічних зборах Associated Professional Sleep Societies. Дослідження проводилося, щоб визначити природу і зміст снів чоловіків і жінок. Як з'ясували дослідники з Університету Монреаля, лише 8% снів пов'язані з сексом. Провівши опитування, які еротичні сни найчастіше сняться представникам обох статей, вони одержали, що не дивно, більш ніж очевидні відповіді: заняття любов'ю, поцілунки, мастурбація і т.д.

4 місце: Чоловіки та жінки - з однієї планети. Дослідження Флоридського університету підтвердило, що представників обох статей не варто порівнювати з Марсом і Венерою, коли справа доходить до близьких відносин. Вчені виявили, що чоловіки не так вже і схильні до полігамії, а жінки хотіли б займатися сексом частіше і більше, ніж можуть собі це дозволити.

5 місце: Сексуальна дисфункція є гормональною проблемою. Італійські дослідники в Університеті Анкони і Агульї з'ясували, що гормони можуть погіршити якість сексу. Враховуючи, що гормони прямо або побічно регулюють усі сексуальні функції в організмі: від бажання і збудження до оргазму, чи є відкриттям те, що певний рівень гормонів в крові впливає на фізичні, медичні або психологічні проблеми, пов'язані з сексуальною дисфункцією, сумнівно.

6 місце: Оральний секс примушує дівчат-підлітків відчувати себе використаними. Дослідження виявило, що оральні ласки найчастіше змушують підлітків жалкувати про скоєне, вважати себе жертвами маніпуляції і випробувати почуття провини. При цьому дівчата в два рази більше юнаків переживають з приводу правильності своєї поведінки.

Читайте також:

Економіст підрахував вартість щастя

Список найпопулярніших женихів очолив 79-річний власник "Формули-1"

Челябінська фабрика іграшок випускає плюшеві пеніси та цицьки

Черновецький зізнався, що не любить геїв, але має слабкість до бабусь

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: