Створене універсальне змінне взуття - туфлі-трансформери

Молодий дизайнер з Ізраїлю Даніела Бекерман спробувала вирішити одвічну проблему усіх жінок, які туфлі вдягти - ці чи ці.

Дизайнер з Ізраїлю Даніела Бекерман розробила для жінок взуття-трансформер: змінюючи підбори, туфлі можна перетворити на зручні капці для роботи чи сексуальні "шпильки" для відпочинку ввечері.

Модельний ряд взуття дістав назву "Ze о Ze", що з івриту перекладається як "Це чи Це" (одвічна проблема усіх жінок, що вдягти - це чи це).

Конструкція туфель складається з миску та задньої частини, яка є зйомною. І до комплекту входять різноманітні варіації підборів, які можна легко змінювати на свій смак, прикріплюючи за допомогою універсальної застібки.

До речі, над проблемою зручності жіночого взуття дизайнери б'ються уже давно. Нещодавно французький майстер Рафаель Янг представив новинку - найзручніші туфлі на шпильці, як він називає їх сам.

Головна особливість цих туфель полягає в підошві, що гнеться на місці згинання стопи при ходьбі. У цьому місці підошва виконана з міцної і пружної гуми. При цьому до підборів вставлені сталеві пластини, які роблять взуття дуже стійким, а латексний гель запобігає ковзанню.

Читайте також:

У продаж надійшли "агресивні" жіночі трусики для критичних днів

Створені найзручніші в світі туфлі на шпильці

Американки обрали найсексуальніше взуття 2010 року

Нова сексуальна білизна світиться у темряві. ФОТО

Повʼязані теми:

Наступна публікація