У Донецьку є ДАІшник, який дозволяє бити себе за гроші

У Донецьку створили апарат психологічного розвантаження для водіїв - кожен бажаючий може відлупцювати намальованого ДАІшника.

У Донецьку є ДАІшник, який дозволяє бити себе за гроші. Гральний автомат виконує функцію не лише атракціона, а й справжньої розрядки для тих, хто не раз потрапляв на радар інспекторів і сплатив не один штраф.

Під донецьким цирком – справжній атракціон. Хоч ДАІшник і намальований, а охочих його відлупцювати - не бракує. Попит іноді зашкалює, кажуть продавці жетонів.

"От позавчора був випадок: підійшли хлопці, дайте будь ласка, я кажу – ні, закінчилися жетони. Ну дайте, дайте – вони нас так дістали! Ми хоч тут відізвемося!", - розповідає продавець.

Помститися даішнику за всі неприємні зустрічі всього за 2 гривні. Б’єте з усієї сили різко в живіт – і радар показує силу вашої люті.

Щоправда, Майків Тайсонів та Мохамедів Алі серед чоловіків не виявлено. Підозрюють, що махлюють ті, хто за цим даішником стоїть.

Японці задля розрядки б'ють опудала своїх керівників, а в українців свій ворог – щоб його відгамселити, грошей не шкода. Та й він сам - так і напрошується на удар.

Щодо самих інспекторів - вони чули про такий автомат. Проте образ не тримають.

Читайте також:

Даїшник вкрав мобільник у водія під час оформлення ДТП

Американський підліток без грошей обміняв телефон на Porsche

Міліція знайшла віслюка-парашутиста

ВідеоПсихологічна розрядка для водіїв

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: