У Грузії з'явились їстівні краватки

У Грузії з'явились їстівні краватки

Краватка зі слив ткемалі. / Фото: aillarionov.livejournal.com

Краватки із слив ткемалі незабаром з'являться в грузинських супермаркетах. Виробники називають свій продукт "іронією над дурницями пропаганди".

Найближчим часом в Грузії планується розпочати масове виробництво їстівних краваток.

У Базелеті, курорті в східній частині Грузії, вже відбулася презентація перших зразків. Їстівні краватки були вручені переможцям конкурсу есе на тему "Етика вільного обміну: капіталізм і моральні цінності".

Продукт, виготовлений із слив ткемалі, носить назву: "Краватка їстівна, реформаторська". В анотації до призу говориться, що "з'їдання краватки сприяє реформуванню свого життя та підвищення її якості, пробуджує апетит до свободи і демократії, допомагає при захворюваннях авторитаризмом, радянським менталітетом. Виготовлений з натуральних продуктів за особистою ініціативою Олега Панфілова та Левана Чолокашвілі".

Один з ініціаторів створення незвичайної краватки повідомив, що продукт вже запатентований, і що штрихкод для його продажу в супермаркетах вже оформлений.

За його словами, появі ідеї передувало "багаторічне вивчення російської пропаганди, коли раптом стало зрозуміло, що над дурницями пропаганди потрібно просто іронізувати". Поки, проте, невідомо, хто буде займатися масовим випуском краваток.

Нагадємо, що під час російсько-грузинської війни в серпні 2008 року з'явився відеоролик, на якому Саакашвілі під час телефонної розмови жував свою краватку. Це стало приводом для численних жартів.

Читайте також:

Саакашвілі зрозумів, чому Путін сміявся з його краватки

МЗС сподобалися жарти Путіна про Ющенка та Саакашвілі

Львівські жінки подарують Путіну краватку, щоб "було чим зайнятися після виборів"

Російський бізнесмен з'їв краватку після того, як програв парі

Наступна публікація