Путін і Тимошенко "пожартували" про Ющенка і Саакашвілі

Коментуючи зустріч президентів України і Грузії, російський прем'єр продекламував: "Бойцы вспоминали минувшие дни, и битвы, что вместе продули они".

Прем'єр Росії Володимир Путін дозволив собі неоднозначні висловлювання на адресу президентів України та Грузії.

Зокрема, коментуючи зустріч Віктора Ющенка та Михайла Саакашвілі, Путін продекламував: "Бойцы вспоминали минувшие дни, и битвы, что вместе продули они".

На прес-конференції за підсумками переговорів з прем'єром України Юлією Тимошенко російський прем'єр відповів на питання журналістки, чи знає він про візит Саакашвілі в Україну, словами: "Ви думаєте, я стежу за всіма пересуваннями (Саакашвілі)?"

"Я знаю чим ми займалися (з Тимошенко). У складі нашої делегації мій перший заступник, ще двоє заступників, які займаються промисловістю, енергетикою, транспортом. Ми говорили він співпрацю в космосі, машинобудуванні, енергетиці, в авіабудуванні", - сказав прем'єр РФ.

"За деякими дуже істотним, життєво важливим питанням і для Росії, і для України ми домовилися", - наголосив Путін.

"Чим займалися наші колеги, поняття не маю, але думаю, що двом президентам завжди є про що поговорити, щось обговорити, кудись сходити. Ми ось підемо зараз (прес-конференція відбулася ввечері 19 листопада) на вечерю, мене колега (прем'єр Тимошенко) запросила. Будемо говорити про Чехова", - повідомив прем'єр РФ.

"Що можна ще порадити і порекомендувати? Двом президентам краще проводити вечерю, якщо вони будуть вечеряти, без краваток. Краватки нині в ціні, не дай Боже...ну ви мене розумієте. З'їсть гість Ющенка ще краватку", - пожартував Путін.

У свою чергу, Тимошенко сміючись додала: "Володимир Володимирович, я точно без краватки можу проводити вечерю".

Нагадаємо, під час російсько-грузинської війни в серпні 2008 року з'явився відеоролик, на якому Саакашвілі під час телефонної розмови жував свою краватку.

Водночас під час спільної прес-конференції Віктора Ющенка з Саакашвілі також не обійшлося без конфузів. Український президент переплутав ім'я президента Росії - говорячи про Мєдвєдєва, він сказав не Дмитро Анатолійович, а Анатолій Дмитрович.

Читайте також:

Тимошенко пообіцяла Путіну платити за газ

Ющенко переплутав ім'я Мєдвєдєва

Саакашвілі: Чорноморський флот РФ міг збити літак Ющенка

Кремль: Ющенко шантажує Мєдвєдєва

ВідеоПутін і Тимошенко "пожартували" про президентів

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: