Саакашвілі зрозумів, чому Путін сміявся з його краватки

Президент Грузії назвав Путіна "царем" і звинуватив у тому, що він не може змиритися з незалежністю його держави.

Президент Грузії Михайло Саакашвілі звинуватив прем'єр-міністра Росії Володимира Путіна в постійних зазіханнях на грузинську незалежність.

Про це він сказав в ефірі програми "Шустер Live", коментуючи жарти російського прем'єра про себе. "Чому людина, яка претендує на те, щоб стати новим царем Росії, говорить про мене весь час? Він весь час говорить про мої частини тіла, про мою краватку," - сказав Саакашвілі.

На його переконання таке невдоволення Путіна пов'язане з тим, що РФ не вдалося знищити незалежність Грузії. "Вони хочуть вас повернути в Радянський Союз", - обурився Саакашвілі.

Згадавши про військовий конфлікт з Росією влітку 2008 року, він наголосив, що, незважаючи на те, що Грузія втратила частину своєї території, своє право на незалежність вона відстояла. Також Саакашвілі відзначив великі досягнення Грузії у боротьбі з корупцією та в економічному розвитку.

"Ми захистилися реально вони нічого не виграли. Грузія продовжує розвиватися", - наголосив президент. Разом із тим, він відзначив, що прагне до дружби з російським народом, але йому в цьому заважають.

Саакашвілі додав, що він виступає за сильну Україну, яку бачить лідером усіх східноєвропейських країн.

Нагадаємо, під час зустрічі з українською колегою Юлією Тимошенко Володимир Путін сказав кілька жартів про президентів Ющенка та Саакашвілі.

Зокрема, говорячи про їхню зустріч, Путін сказав: "Бойцы вспоминали минувшие дни, и битвы, что вместе продули они".

Він також згадав про те як Саакашвілі жував свою краватку, і посміявся з грузинського лідера.

Читайте також:

Путін і Тимошенко "пожартували" про Ющенка і Саакашвілі

Саакашвілі: Чорноморський флот РФ міг збити літак Ющенка

Ющенко пообіцяв Саакашвілі всебічну підтримку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: