У літаючої ослиці знайшли двійника

У літаючої ослиці знайшли двійника

У Анапки з’явилась "сестра" Маня

ЗМІ зазначають, що ослиця, котру відправили на відпочинок до Кремля, насправді є не тою, котра літала над Азовським морем. Справжня й досі живе у господаря на Кубані.

Ослиця на прізвисько Анапка, яку привезли до Кремлівської школи верхової їзди на відпочинок, насправді не має ніякого відношення до інциденту з "літаючим" віслюком, які відбувалися в станиці Голубицька в Краснодарському краї.

Про це розповів житель Кубані Василь Горобець, який стверджує, що "справжню" ослицю, запущену в небо над Азовським морем, звуть Маня і живе вона в нього.

"Ослиця у мене вдома стоїть, і я її надійно охороняю. Адже дівчинку мою постійно хтось хоче вкрасти. Ветеринар після польоту її оглядав і сказав, що з нею все гаразд. Тим більше що у віслюків немає почуття боязні висоти, а в морі моя дівчинка купається часто. І запускав я Марієчку в небо не в рекламних цілях, а для того, щоб урізноманітнити її життя ", - цитує видання Горобця.

При цьому Горобець наголосив, що "літаюча" ослиця Маня сірого кольору, а «липова» Анапка - коричневого. Власник Мані наголосив, що в небо була запущена саме ослиця сірого забарвлення, а не коричневого. На відео, на якому зображений літаючий віслюк, його забарвлення встановити досить складно.

Перші відомості про те, що запущену в небо ослицю звуть Маня, з'явилися ще кілька днів тому, коли стало відомо про покупку "літаючої" тварини британським таблоїдом The Sun. Британська газета викупила 17-річну ослицю Анапку у жителя Краснодарського краю Василя Умаралієва за 70 тисяч рублів. Після цього тварину було вирішено відправити на проходження курсу реабілітації в Кремлівській школі верхової їзди.

Однак деякі російські видання написали, що The Sun насправді купили "липову" ослицю, а справжня учасниця польоту над Азовським морем як і раніше живе на Кубані та її господарем є Василь Горобець (в інших публікаціях його називають власником водних атракціонів, який запустив віслюка в небо в рекламних цілях без відома господаря тварини).

Проте деякі місцеві жителі спростували інформацію про те, що "літаючу" ослицю звуть Маня, і заявили, що навіть у міліцейських документах вказана кличка запущеної в небо тварини - Анапка.

Так чи інакше, за інформацією The Sun, Анапка вже прибула до підмосковного села Путілково, де і знаходиться Кремлівська школа верхової їзди. Там тварину, яку поселили в окремому комфортабельному стійлі, оглянули ветеринар і дієтолог.

Читайте також:

Тренер "Тоттенхема" готовий прихистити літаючого віслюка

Міліція знайшла віслюка-парашутиста

Віслюк-парашутист зник від слідчих

У Росії запустили в небо віслюка

Британський таблоїд The Sun купив російську ослицю-парашутистку

Британський таблоїд The Sun купив російську ослицю-парашутистку

Повʼязані теми:

Наступна публікація