"Літаюча" ослиця Анапка відпочиватиме у Кремлі

Дата публікації
Перегляди
1841
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Літаюча" ослиця Анапка відпочиватиме у Кремлі

Ослиця Анапка

Ослицю Анапку, яку нещодавно пустили політати на парашуті, поселять в окремому стійлі з кондиціонером і дзеркалами у Кремлі. Її сусідами стануть коні з президентського кавалерійського почесного ескорту.

"Літаюча" ослиця Анапка з  Краснодарського краю поїде відпочивати і відновлюватися після перенесеного стресу в Кремлівську школу верхової їзди.

У кінноспортивному клубі Анапку оточать цілодобовою турботою: тварину будуть годувати екологічно чистими продуктами, поїти мінеральною водою, купати в гарячій ванні, вигулювати і натирати спеціальними мазями.

Анапку поселять в окремому стійлі з кондиціонером і дзеркалами. Сусідами "літаючої" ослиці стануть коні з президентського кавалерійського почесного ескорту.

Генеральний директор школи верхової їзди Борис Петров заявив, що радий допомогти вже всесвітньо знаменитій ослиці, і запевнив, що про неї "будуть піклуватися на найвищому рівні".

За інформацією видання, кінноспортивний клуб візьме ослицю, яку в середині липня запустили політати на парашуті над Азовським морем, вже за кілька днів. У кремлівській школі тварині належить провести час до переїзду до Великобританії - газета The Sun викупила Анапку і тепер чекає, коли на ослицю будуть оформлені всі необхідні документи.

Інцидент з "літаючою" ослицею стався на центральному пляжі в станиці Голубицька 15 липня. Власники водних атракціонів з дозволу господаря Анапки запустили ослицю політати парашуті. Всього в небі над Азовським морем тварина провела близько півгодини.

Незважаючи на те що господарю Анапки вдалося уникнути кримінального переслідування, випадком з "літаючою" ослицею зацікавилися захисники тварин по всьому світу.

Читайте також:

Тренер "Тоттенхема" готовий прихистити літаючого віслюка

Міліція знайшла віслюка-парашутиста

Віслюк-парашутист зник від слідчих

У Росії запустили в небо віслюка

Віслюк на парашуті

Віслюк на парашуті

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1841
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація