Бренд Kenzo прорекламував осінню колекцію

Моделі Лілі Дональдсон і Саша Пивоварова прорекламували осінньо-зимову колекцію бренду Kenzo.

Бренд Kenzo відзняв рекламну фотосесію сезону осінь-зима 2010-2011.

У якості моделей для цієї кампанії були запрошені Лілі Дональдсон і Саша Пивоварова. Фотографував моделей Маріо Сорренті.

У фотосесії представлені жіночі і чоловічі вбрання. На дівчатах - просторі легкі сукні цегельного, синього та жовтого кольорів. На хлопцеві - костюм пісочного кольору, чорна куртка.

Нагадаємо, Кензо Такада з'явився на світ у великій і небагатій японській сім'ї, в лютому 1939 року. Він з юних років марив створенням одягу, малювання доставляло йому невимовне задоволення. Далекий Париж, столиця моди і розкоші, снився йому ночами і не давав спокою... Кензо поставив перед собою мету - вивчитися і стати модельєром.

Однак батьки, що дотримувались ретроградських поглядів, були іншої думки про його майбутнє. І юний Такада, замість такої жаданої школи модельєрів, відправився вивчати англійську літературу в університеті. І це була лише перша перешкода, яка чекала майбутнього гуру моди на шляху до слави. Слід зауважити, що всі перешкоди Кензо долав зі стійкістю і завзятістю, як і личить справжньому японському самураю.

Читайте також:

"Джинсова сексуальність" від Дрю Беррімор у Nylon

Вікторія Бекхем знялась для Vogue Turkey

Містична фотосесія Міранди Керр для Numero

Повʼязані теми:

Наступна публікація