Знайдено автора записки, що була в квартирі Влада Галкіна

Слідство встановило автора загадкового послання, знайденого в квартирі померлого артиста Влада Галкіна.

Через півроку після смерті актора Владислава Галкіна стало відоме ім'я людини, яка залишила у квартирі, де він помер, останню записку.

Слідство встановило, що повідомлення на зеленому листі паперу завдовжки всього лише в два слова - "Чекаю дзвінка" - артистові залишила 35-річна актриса Анастасія Шипуліна. Це саме та дівчина, яку Галкін у віці 38 років, називав своєю останньою любов'ю.

Як з'ясувалося, Анастасія Шипуліна часто приходила додому до Влада. Молода жінка хотіла відвідати актора, який до моменту її появи на порозі майже добу вже був мертвий. Мобільний Галкіна не відповідав, і стурбована жінка, марно простоявши перед закритими дверима, залишила папірець з двома словами в щілині. А пізніше, коли двері розкрили, хтось переклав цей листочок на кухонний стіл.

Відкрито з'являтися з Шипуліною Влад почав вже після скандалу з розстрілом бармена в центрі Москви. Настя, яка за весь час їхнього річного роману не сказала ні слова про відносини з актором, як могла намагалася захистити його від нападів преси та недоброзичливців. Дівчина супроводжувала коханого на всіх судових засіданнях.

Читайте також:

Актор Галкін зізнався в нападі на міліціонера

Кримінальна справа проти дебошира Галкіна не порушена

Актор Галкін благав міліціонерів його відпустити

Повʼязані теми:

Наступна публікація