У Німеччині побудували пішохідні американські гірки (відео)

Дата публікації
Перегляди
4114
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У Німеччині побудували пішохідні американські гірки (відео)

Конструкція на перевірку виявляється звивистими сходами довжиною 220 метрів / Фото: inhabitat.com

Вага скульптури – 90 тонн. Ширина сходового прольоту – 1 метр. Найвищий пік в недосяжній «мертвій петлі». – 20,6 м.

13 листопада 2011 року в парку німецького міста Дуйсбурга відкрився для публіки атракціон-скульптура «Тигр і черепаха – чарівна гора». Конструкція, що здалеку виглядає як американські гірки, на перевірку виявляється звивистими сходами довжиною 220 метрів.

Атракціон Tiger and Turtle – Magic Mountain спроектували німецькі архітектори Хайке Муттер й Ульріх Гент. Свій витвір вони описують як тонку іронічну гру з публікою: на відстані скульптура вабить й обіцяє, а при ближчому розгляді розчаровує.

Нова визначна пам'ятка Рурської області, як неважко догадатися, служить своєрідним оглядовим майданчиком й дозволяє піднятися на висоту 85 метрів над рівнем моря. Зверху відкривається вид на Рейн й околишні промзони.

Вага скульптури – 90 тонн. Ширина сходового прольоту – 1 метр. Найвищий пік в недосяжній «мертвій петлі». – 20,6 м. У поручні убудоване світлодіодне освітлення, так що атракціон працює й у темряві.

Проект був профінансований землею Північний Рейн-Вестфалія і Євросоюзом за підтримки приватних спонсорів у рамках екологічної програми.

За інформацією Inhabitat, атракціон символичний ще й тому, що зроблено з оцинкованої сталі: він виріс на місці, де раніше виготовляли цинк, а навколо скульптури як і раніше працюють сталеливарні компанії.

Читайте також:

У США мусульманок у хіджабах не пустили на американські гірки

Найкрутіші в світі "американські гірки" в Японії

В Англії сотня оголених диваків проїхалась на "американських гірках"

У Британії білці заборонили кататися на атракціоні

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4114
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація