В Англії сотня оголених диваків проїхалась на "американських гірках"

Учасникам акції "голий заїзд" не перешкоджала місцева влада. Багато хто з добровольців є активістами різних співтовариств нудистів і натуристів.

В Англії встановили незвичайний рекорд: понад 100 оголених чоловіків і жінок прокотилися на "американських гірках" на Острові Пригод, в Соуфенді.

Щоб всі 102 голих пасажири помістилися, "потяг" довелося запускати тричі. Багато хто з цих добровольців проїхали сотні кілометрів з метою приєднатися до акції, яка стала щорічною.

Голий заїзд став своєрідною благодійною акцією: головним завданням був збір коштів для онкологічного відділення лікарні Соуфенда. Зібрані на цей раз 22 тисячі фунти стерлінгів будуть передані на лікування хворих на рак грудей.

Для учасників акції "голий заїзд" був ще й "законною" розвагою, якій не перешкоджала місцева влада. Багато хто з добровольців є активістами різних співтовариств нудистів і натуристів.

Вперше такі благодійні "голі американські гірки" влаштовувалися в 2004-му році, в Стаффордшир. Тоді вдалося набрати лише 32 добровольців.

Збір коштів на благодійність за допомогою різних "голих акцій" є досить ефективним методом. Це доводять подібні акції, що проводяться різними організаціями в Америці і Європі.

Читайте також:

У Каліфорнії десятки тисяч людей показали потягам голі сідниці

У шведському лісі заблукали три голі німкені

Нудистський рейс

Нудисти над Лондоном

Повʼязані теми:

Наступна публікація