Нудисти над Лондоном

Виставлені на дахах в центрі Лондона статуї голого чоловіка ввели в оману багато жителів британської столиці, які приймали їх за самогубців.

У поліції скаржаться, що щодня одержують декілька дзвінків про потенційних самогубців і громадянам доводиться роз'яснювати, що це художня акція.

З початку травня в лондонській галереї Hayward проходить виставка робіт відомого британського скульптора Ентоні Гормлі. До її початку на дахах було встановлено 31 статую, що зображує самого скульптора в голому вигляді. Виставка продовжиться до 19 серпня, і жителям Лондона прийдеть на цей час змиритися з голими чоловіками на дахах.

Гормлі є один з найвідоміших сучасних британських скульпторів. Він - автор 20-метрового "Ангела Півночі", встановленої в Гейтсхеде, 30-метрової "Квантової хмари" (Грінвіч) і інших проектів.

Однією з наймасштабніших акцій скульптора стали встановлені сто чавунних скульптур висотою в людський зріст і вагою 650 кілограм кожна на трикілометровій ділянці побережжя на північ від Ліверпуля. Ландшафтний проект "Інше місце" спочатку викликав опір місцевих урядовців і активістів з числа риболовів, берегової охорони, віндсерферів і орнітологів.

Проте з часом проект став популярною місцевою визначною пам'яткою, і власті дозволили Гормлі залишити його на місці, враховуючи, що в 2008 році в Ліверпулі чекають напливу туристів, оскільки місто оголошене культурною столицею Європи.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: