У США мусульманок у хіджабах не пустили на американські гірки

Співробітників парку, які не пустили мусульманок у хіджабах на деякі атракціони, побили.

У США нью-йоркському парку атракціонів Rye Playland в день мусульманського свята Ураза-Байрам розгорівся скандал. Улюблене місце відпочинку мешканців мегаполісу довелося закрити після бійки, що спалахнула через те, що мусульманських жінок не пустили на атракціони в хіджабах.

Як повідомили в британській The Daily Telegraph, близько трьох тисяч мусульман мали намір провести в парку час, святуючи закінчення священного місяця Рамадан.

Але святковий настрій "зіпсували" співробітники парку, які не пропустили жінок у хіджабах на деякі атракціони.

Службовці попередили, що відповідно до вимог техніки безпеки головні убори на атракціонах заборонені, оскільки можуть впасти на треки американських гірок.

Ця заява тим часом викликала люті протести. Незадоволені мусульмани зажадали повернути гроші.

В результаті спору виникли сутички, у яких постраждали два працівники парку. А парк атракціонів Rye Playland вирішили закрити.

На місце події були викликані близько 100 співробітників поліції, 15-ти відвідувачам парку (з них трьом жінкам) були пред'явлені звинувачення у хуліганстві і нападі на службовців парку.

Обвинувачені, зі свого боку, розповіли журналістам, що бійка "відбулася, тому що ми мусульмани", представники парку це спростували.

Тим часом у поліції заявили, що фірма, яка організувала для мусульман відвідування парку, була попереджена про правила користування атракціонами, але не розповіла про це мандрівникам з групи.

Президент нью-йоркського філії ради компанії Al Jazeera з американо-ісламських відносин Зід Рамадан висловив жаль з приводу того, що інцидент виник через непорозуміння.

Читайте також:

Найкрутіші в світі "американські гірки" в Японії

У Саудівській Аравії чоловік не впізнав дружину в морзі - він ніколи не бачив її обличчя

Кримські мусульманки просять владу дозволити фотографуватися в хіджабі

У Британії білці заборонили кататися на атракціоні

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: