У Японії виступили проти маскарадних костюмів в стилі Гітлера

Громадська організація у Японії назвала костюми в стилі Гітлера образливими, а свастику, зображену на нарукавній пов'язці, символом ненависті.

Японські магазини припинять продаж маскарадних костюмів у стилі німецьких нацистів. Торгові точки мережі Don Quijote, в яких можна було придбати такі наряди, прийняли рішення зняти їх з продажу після того, як отримали лист від громадської організації, що захищає права євреїв.

Обурення правозахисної організації викликало оформлення упаковки костюма, а також предмети, його складові. Костюм нациста представляє собою чорний піджак з нарукавною пов'язкою з зображенням свастики. Піджак упакований в пакет з листівкою, на якій зображений "мультяшний" Адольф Гітлер. Також на листівці можна виявити нацистське привітання "Хайль Гітлер!".

У листі організації, що захищає права євреїв (організація базується в Лос-Анджелесі) сказано, що це вбрання образливе, а свастика, зображена на нарукавній пов'язці, є символом ненависті.

За словами представника фірми-виробника маскарадного костюма а-ля Гітлер, компанія випускає ці наряди протягом семи років і жодного разу не отримувала скарг від клієнтів. У роздріб костюм німецького нациста можна було придбати за п'ять тисяч ієн (приблизно 60 доларів).

Читайте також:

Розвідка розсекретила наказ Гітлера про знищення українців

Під час Першої світової товариші називали Гітлера "штабним щуром"

Найстаріше німецьке місто позбавило Гітлера звання почесного громадянина

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: