У Японії виступили проти маскарадних костюмів в стилі Гітлера

У Японії виступили проти маскарадних костюмів в стилі Гітлера

У Японії виступили проти маскарадних костюмів в стилі Гітлера

Громадська організація у Японії назвала костюми в стилі Гітлера образливими, а свастику, зображену на нарукавній пов'язці, символом ненависті.

Японські магазини припинять продаж маскарадних костюмів у стилі німецьких нацистів. Торгові точки мережі Don Quijote, в яких можна було придбати такі наряди, прийняли рішення зняти їх з продажу після того, як отримали лист від громадської організації, що захищає права євреїв.

Обурення правозахисної організації викликало оформлення упаковки костюма, а також предмети, його складові. Костюм нациста представляє собою чорний піджак з нарукавною пов'язкою з зображенням свастики. Піджак упакований в пакет з листівкою, на якій зображений "мультяшний" Адольф Гітлер. Також на листівці можна виявити нацистське привітання "Хайль Гітлер!".

У листі організації, що захищає права євреїв (організація базується в Лос-Анджелесі) сказано, що це вбрання образливе, а свастика, зображена на нарукавній пов'язці, є символом ненависті.

За словами представника фірми-виробника маскарадного костюма а-ля Гітлер, компанія випускає ці наряди протягом семи років і жодного разу не отримувала скарг від клієнтів. У роздріб костюм німецького нациста можна було придбати за п'ять тисяч ієн (приблизно 60 доларів).

Читайте також:

Розвідка розсекретила наказ Гітлера про знищення українців

Під час Першої світової товариші називали Гітлера "штабним щуром"

Найстаріше німецьке місто позбавило Гітлера звання почесного громадянина

Наступна публікація