Італійські вчені встановили причину смерті Леонардо да Вінчі

Висновок щодо причин смерті художника, дослідники зробили на основі записів як його сучасників, так і самого митця 

В Італії учені встановили, від якої хвороби помер легендарний художник та винахідник Леонардо да Вінчі. Про це пишуть "УНН" з посиланням на Discovery.

Так, два лікарі встановили, що да Вінчі помер від інсульту. Дослідники уклали "щоденник життя Леонардо да Вінчі", в якому провели аналіз стану здоров'я художника у період із 1517 до 1519 року. Так званий "щоденник" лікарі уклали на основі свідчень сучасників да Вінчі та його особистих записів.

Зазначається, що митцю часів Відродження паралізувало праву руку, коли йому було 65 років. За словами лікарів, параліч настав під час першого інсульту. Вдруге напад у художника стався у 1519 році, який, на думку лікарів, і став причиною смерті да Вінчі.

Нагадаємо, італійські вчені відшукали нащадків Леонардо да Вінчі. Дослідження тривали більше сорока років. І за цей час науковцям вдалося знайти два з половиною десятки носіїв ДНК італійського генія. Їх зібрали в одному місці з нагоди дня народження художника. Сучасна родина да Вінчі має різні інтереси - серед його нащадків є і бухгалтер, і пекар, і коваль. 

ВідеоНащадків легендарного Леонардо да Вінчі відшукали італійські вчені

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: