В США продали найдорожчий рожевий діамант в історії

Дата публікації
Перегляди
2946
Поділитись:
WhatsApp
Viber
В США продали найдорожчий рожевий діамант в історії

Рожевий діамант виявився найдорожчим серед проданих на аукціоні в історії США / Фото: uppercrass.com

Обручка з рожевим діамантом у дев'ять карат пішла з молотка за 15,7 млн. дол.

Колекцію коштовностей американської мільйонерки Хьюгетт Кларк, яка померла в 2011 році у віці 104 років, продали в Нью-Йорку на аукціоні Christie's 17 квітня за 20,8 мільйона доларів.

Як повідомляється, колекція з 17 предметів спочатку оцінювалася в 9-12 млн.  Найдорожчим лотом виявилася обручка з рожевим діамантом у дев'ять карат. Вона пішла з молотка за 15,7 млн. дол., тоді як спочатку її оцінювали в 6-8 млн., а стартова ціна склала 4 млн.

За даними аукціонного будинку, рожевий діамант Кларк виявився найдорожчим серед проданих на аукціоні в історії США. Рожеве кільце купив Бретт Стеттнер з компанії Stettner Investment Diamonds.

Крім колекції Кларк, 17 квітня в Нью-Йорку на аукціоні Christie's з молотка пішли й інші коштовності. Всього більш ніж 300 лотів були продані за 70 млн. 726тис. 650 дол.

Хьюгетт Кларк була дочкою сенатора Вільяма Кларка, що розбагатів на залізницях і гірничодобувній промисловості. Він досі входить в число 50 найбагатших людей в історії США.

До кінця життя Хьюгетт Кларк володіла статком в 400 млн. дол. 275 млн. вона пожертвувала на благодійність, створивши фонд з підтримки мистецтва.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2946
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація