Вчені дізналися, що масаж відроджує кохання

Вчені дізналися, що масаж відроджує кохання

Ілюстрація / Фото: 061.ua

Навіть простий масаж спини і голови  допоможе партнерам встановити більш глибокий духовний зв'язок, ніж усі інші способи поліпшення відносин.

 Вчені з Індії прийшли до висновку, що ефективним способом поліпшити романтичні стосунки і навіть відродити кохання є масаж.

За словами експертів, дотики мають дуже важливе значення для людини. Наприклад, вагітна жінка може контактувати зі своєю дитиною, що знаходиться в утробі, погладжуючи живіт. Немовля відчуває ці дотики і штовхається у відповідь. Ставши дорослою, людина намагається відтворити цей тактильний контакт з близькими людьми, який нагадує йому про єднання дитини з матір'ю.

Таким чином, на думку дослідників, масаж може істотно поліпшити стосунки пар. Зокрема,  він знімає фізичну напругу і може відродити справжні почуття, а також допомагає у встановленні довірчих відносин між партнерами.

Вчені також посилаються на статистику, згідно з якою люди, що практикують зі своєю коханою людиною тактильні контакти не інтимного характеру, частіше нудьгують під час розлуки.

Індійський психолог Ратна Вохра, що спеціалізується на стосунках чоловіка і жінки, зазначила, що навіть простий масаж спини і голови з використанням ароматичних масел допоможе партнерам встановити більш глибокий духовний зв'язок, ніж усі інші способи поліпшення відносин.

Читайте також:

Створено робота, який вміє мити голову й робити масаж

Британцям масаж роблять змії

Масаж врятує від інфаркту

Повʼязані теми:

Наступна публікація