За спробу самогубства малазійцю загрожує в'язниця

За спробу самогубства малазійцю загрожує в'язниця

За спробу самогубства малазійцю загрожує в'язниця / Фото: Veer

Згідно малайзійським законам, намір покінчити із життям карається штрафом або позбавленням волі.

Жителю Малайзії, який вижив після падіння з восьмого поверху висотного житлового будинку в штаті Пінанг, загрожує кримінальне переслідування і тюремне ув'язнення терміном до одного року. Поліція вважає, що 47-річний Ло Сан Хуат намагався вчинити самогубство. Згідно малайзійським законам, такий намір карається штрафом або позбавленням волі.

Як розповів інспектор Мегат Шафріл Емра, який розслідує інцидент, встановлено, що Ло, що впав два дні тому на матерчатий тент паркування для автомобілів і відбувся тільки множинними переломами правої ноги, страждав від депресії. Як пояснив поліцейський, слідчі можуть рекомендувати прокуратурі висунути чоловіку звинувачення у спробі самогубства, тому що, за даними розслідування, у нього були мотиви позбавити себе життя.

Сам Ло стверджує, що він хотів потрапити в квартиру сестри, прийшовши в гості. Інцидент стався о 7:30 ранку 27 квітня. Чоловік спочатку довго стукав у вхідні двері, після чого розлютився, що йому не відкривають, і вирішив залізти у квартиру через вікно. Не втримавшись на стіні, чоловік, за його словами, зірвався вниз. Встановлено, що в цей момент сестра Ло і члени її сім'ї міцно спали. Сусід з третього поверху, який побачив, як чоловік упав вниз, розбудив їх і викликав медиків.

Стаття 309 Кримінального кодексу Малайзії відносить спробу самогубства до числа злочинів і встановлює для винних покарання у вигляді тюремного ув'язнення на термін не більше року і (або) штрафу.

Як заявляв експерт, за ісламським правом Русман Нор, цей закон підходить для культури Малайзії. Коли хтось виявляється ґратами за спробу самогубства, то під час укладення з ним будуть працювати, допомагаючи зрозуміти, що він був неправий. При цьому закон допомагає зменшити зростаюче число спроб суїциду.

За даними міністерства внутрішніх справ Малайзії число громадян країни, які позбавляють себе життя в останні роки стрімко зростає. Так, у 2005 році було зареєстровано 1578 випадків самогубства, у 2006-му - 2722, а в 2007 і 2008 роках - відповідно 3426 і 3976.

Читайте також:

Хропіння священика врятувало шведа від самогубства

"Хропуни" підривають здоров'я партнерів

Сон з ризиком для життя

Хропіння бабусі виявилось гучніше за мотор літака

Повʼязані теми:

Наступна публікація