Наречених заарештували під час весілля

Наречених заарештували під час весілля

Заарештовані молодята. Фото з сайту Daily Express

У Великобританії затримали вихідців з Індії та Польщі, яких підозрюють у бажанні укласти фіктивний шлюб.

Співробітники британської міграційної служби затримали 19-річну уродженку Польщі та 30-річного вихідця з Індії за підозрою в спробі укладення фіктивного шлюбу. Наречений і наречена, одягнені у весільні вбрання, були заарештовані незабаром після того, як приїхали до відділу записів актів громадянського стану.

У спробі укласти фіктивний шлюб нареченого і наречену запідозрив співробітник реєстраційного органу. Він викликав у відділ реєстрації шлюбів представників міграційних служб і повідомив їм про підозрілу пару. Прибувши на місце, співробітники міграційної служби надягли на нареченого і наречену наручники і відправили їх в поліцейський відділок.

"Це було схоже на якийсь голлівудський фільм! Не кожен день побачиш, як нареченого і його наречену в білій сукні ведуть по вулиці в наручниках, а потім саджають у поліцейську машину. Загалом, це було дуже дивно", - відзначив очевидець подій , 54-річний Моріс Уокер.

За відомостями газети, нареченого з Індії залишили під вартою, а його наречену відпустили. Їй було винесено попередження.

У міграційній службі відзначили, що у Великобританії кількість фіктивних шлюбів, що укладаються між громадянами Євросоюзу і вихідцями з країн, що не входять до складу ЄС, з кожним роком тільки збільшується. Так, у 2009 році за підозрою в ув'язненні фіктивних шлюбів були затримані 529 осіб, що в два рази більше, ніж у 2008 році.

Читайте також:

Американка попросила службу порятунку знайти їй чоловіка

У Єгипті за шлюб з ізраїльтянкою будуть позбавляти громадянства

Кільчицька виходитиме заміж в сукні від Valentino

Повʼязані теми:

Наступна публікація