"ТІК" продав київському шанувальнику вила за 1520 гривень

Дата публікації
Перегляди
2520
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Гурт "ТІК" відсвяткував 5-й день народження. Виступ у Києві став заключним концертом Народного туру.

 Такого пафосні стіни концерт-холу Freedom не бачили давно. Вщент забитий танцпол, гості у вишиванках, позитивна атмосфера і хорові співи. 9 червня 2010 року вінницький гурт "ТІК" яскраво відзначив своє 5-річчя.

Розпочався концерт із виступу молодих музикантів, яких хлопці надибали у Народному турі: Центр України, Кіровоград, представив гурт "Веселі Біорітми", що працюють у жанрі емо-регі-турбо-шансон; зі Сходу нашої країни, з міста Дніпропетровск, причимчикували навіжені підкорювачі жіночих сердець – гурт "Гражданін Топінамбур", а Захід представив солодкоголосий і амбіційний Владислав Левицький. Бойовики гурту "ТІК" у їх виконанні добряче розігріли публіку.

Як і було обіцяно, у ексклюзивній програмі були: VIPР ( Vінницький Історичний Редагогічний Ранк), розривання баяна від Віктора Бронюка, капості від Духового оркестру "Жмур", бенефіс балету "Тирса", дегустація Сірожиного пірожиного, поява Свєти – наживо і семінар на тему "Чоловіче щастя".

Не обійшлося без сюрпризів, адже це був не просто урочистий виступ, а традиційна "ЗЕЛЕНКА", останній концерт Народного туру. Сергій Притула, який спокійно відпочивав у родинному колі, не очікував, що на екваторі свята його закличуть на сцену та подарують величезне "Сірожине пірожине". Він сміливо відкинув усі натяки та порівняння із героєм одноіменної пісні і розповів публіці байку про міцну чоловічу дружбу у шоу бізнесі.

Протягом концерту "ТІК" позбулися ще кількох предметів зі свого реквізиту. Наприклад, справжні вила, які проїхали з хлопцями весь Народний Тур, вони продали за 1520 гривень. Щасливим власником став пан Петро. Навіщо йому вила в Києві - невідомо, але те, що 1520 гривень підуть на добру справу – факт.

Під час "ЗЕЛЕНКИ" "Тіківці" відіграли двогодинну програму. Гості разом із учасниками колективу відспівали "Вчительку", "Тихую", "Оленів", "Пісню про жабу", "Сірожине пірожине" та інші не менш відомі композиції. Але навіть після двогодинного драйву розігріта публіка не відпускали своїх кумирів та викликала їх на біс.

Читайте також:

Спокусливі ніжки та бюсти - "Чоловіче щастя" гурту "ТіК"

Бронюк з "ТіКу" нагодував Руслану вінницькою ковбасою

Гурт "Тік" помстився Сергію Звєрєву

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2520
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація