Іспанці заборонили ізраїльтянам брати участь в гей-параді в Мадриді

Іспанці заборонили ізраїльтянам брати участь в гей-параді в Мадриді

Іспанці заборонили ізраїльтянам брати участь в гей-параді в Мадриді / Фото: AFP

Після ситуації з вбивством правозахисників "флотилії свободи", активісти іспанського гей-руху виступили проти участі представників сексуальних меншин Ізраїлю в гей-параді в Мадриді.

Активісти іспанського гей-руху заборонили делегації представників сексуальних меншин Ізраїлю брати участь в гей-параді в Мадриді. Як пояснили представники гей-співтовариства Іспанії, ізраїльтян було вирішено позбавити можливості приєднатися до ходи через проведену ізраїльським десантом операції проти "флотилії свободи".

"Ми вважаємо, що після після подій, що відбулися, після вбивства правозахисників, дозволити участь ізраїльтянам буде справжнім варварством", - пояснив Антоніо Поведа, представник комітету, який захищає інтереси іспанської ЛГБТ-спільноти (лесбіянки, геї, бісексуали і транссексуали).

Активісти ізраїльського гей-руху засудили рішення своїх іспанських товаришів, заявивши, що парад секс-меншин не повинен ставати політизованою подією. "Щось я не пригадую, щоб іспанські геї хоч раз виступали із засудженням дій палестинських терористів", - зазначив представник ізраїльської гей-організації Ейтан Шварц.

Шварц також заявив, що ізраїльські геї в свою чергу запросили представників секс-меншості з Мадрида взяти участь у параді в Тель-Авіві. Хода в Тель-Авіві запланована на п'ятницю, 11 червня.

Читайте також:

Ізраїль "випадково" розповсюдив пародію на активістів "Флотилії свободи"

У Єгипті за шлюб з ізраїльтянкою будуть позбавляти громадянства

Євросоюз готовий перевіряти кораблі замість Ізраїлю

Повʼязані теми:

Наступна публікація