Фанам Джексона дозволять прийти на його могилу

На річницю смерті Майкла Джексона місце його поховання на кладовищі Форест Лаун в Лос-Анджелесі на один день відкриють для відвідування.

У першу річницю смерті поп-співака Майкла Джексона, 25 червня, місце його поховання на кладовищі Форест Лаун в Лос-Анджелесі на один день відкриють для відвідування. Інформацію про те, що шанувальники зможуть прийти на могилу "короля поп-музики", підтвердила місцева влада і поліція, яка буде забезпечувати порядок під час пам'ятної заходи.

Похорони Майкла Джексона, який помер 25 червня 2009 року, відбулися у вересні того ж року після довгих суперечок його родичів про місце поховання співака. Незабаром після похорону тіло було перенесено у закритий мавзолей, відвідати який могли тільки рідні і близькі Джексона.

26 червня 2010 сім'я Джексона має намір провести вечір пам'яті співака. Захід відбудеться в готелі Hilton в Беверлі Хіллс. За словами організаторів вечора, на захід з'їдуться родичі виконавця, його колеги та прості шанувальники творчості поп-артиста.

Читайте також:

Авторський текст "Billie Jean" Джексона виставлено на аукціон

Лікарю Джексона заборонили виписувати пацієнтам заспокійливі

ФБР оприлюднило секретні документи про життя Джексона

Повʼязані теми:

Наступна публікація